Огласи

Кели Пиклер

Тажна вест: позната ријалити ѕвезда изврши самоубиство – БЕЗЖИВОТНОТО ТЕЛО го пронајде неговата сопруга
Новости

Тажна вест: позната ријалити ѕвезда изврши самоубиство – БЕЗЖИВОТНОТО ТЕЛО го пронајде неговата сопруга

Познатата ријалити ѕвезда и текстописец Кајл Џејкобс (49) сопруг на пејачката Кели Пиклер, пронајден мртов. Според полицискиот извештај, кои добиле…
Back to top button