Огласи

Кајли Миног

Тајната поради која Кајли Миног и на 50 изгледа како да има 30
Шминка

Тајната поради која Кајли Миног и на 50 изгледа како да има 30

Пејачката Кајли Миног има 50 години, но најверојатно нема да и дадете повеќе од 30. Еве неколку едноставни правила за…
Познатата пејачка си ја отвори душата – доживеав нервен слом откако се разделивме
Новости

Познатата пејачка си ја отвори душата – доживеав нервен слом откако се разделивме

Пред година дена австралиската пејачка Кајли Миног (49) се раздели од 19 години помладиот британски актер Џошуа Сас. Тие беа…
Back to top button