Огласи

кашлица

Домашен рецепт за лек против кашлица: Вкусен сируп од млеко и бонбони
BEAUTY

Домашен рецепт за лек против кашлица: Вкусен сируп од млеко и бонбони

Решете се од упорната и досадна кашлица и тоа со помош на овие две состојки кои веќе сигурно ги имате…
Пет испробани рецепти за домашни лекови против кашлица
Нега и здравје

Пет испробани рецепти за домашни лекови против кашлица

Овие домашни лекови можат да ви помогнат да се ослободите од упорната кашлица. Кашлицата е еден од најчестите здравствени проблеми,…
Направете сируп против кашлица според рецептот на нашите баби
Рецепти

Направете сируп против кашлица според рецептот на нашите баби

Вие или некој во вашето семејство има кашлица? Не грижете се, ќе ви претставиме природен сируп кој можете самите да…
Како да направите домашни бонбони против кашлица од кокос и мед
Нега и здравје

Како да направите домашни бонбони против кашлица од кокос и мед

Како се приближуваат зимските месеци, така вирусите и грипот се сé почесто присутни и поради специфичните услови многу лесно се…
Back to top button