Огласи

катица

Нова бомба, Јанева го теши Камчев: „Не се секирај за ништо, сѐ ќе биде ОК”
LIFESTYLE

Нова бомба, Јанева го теши Камчев: „Не се секирај за ништо, сѐ ќе биде ОК”

Италијанскиот новинар од  Ларис Гајсер, утрово објави нова снимка којашто е поврзана со случајот „Рекет“ во земјава. Тој најави дека …
Видео: Боки 13 и Зоки Кичеец излегуваат од домот на Камчев со Луј Витон торба полна со пари
LIFESTYLE

Видео: Боки 13 и Зоки Кичеец излегуваат од домот на Камчев со Луј Витон торба полна со пари

По ова видео, поверојатно е дека и Катица Јанева ќе им се придружи на осомничените.  “Рекет” ја разбранува јавноста откако…
Фатена на дело: Катица Јанева во фризерски салон (видео)
LIFESTYLE

Фатена на дело: Катица Јанева во фризерски салон (видео)

Специјалната јавна обвинителка, Катица Јанева е на боледување. На својот фб-профил Марија Плевнеш објави неколку снимки од фризерницата во која…
Back to top button