Катарина Грујиќ

Катарина Грујиќ не може да ја преболи загубата на нејзиниот најверен пријател
Celebrity

Катарина Грујиќ не може да ја преболи загубата на нејзиниот најверен пријател

Популарната пејачка Катарина Грујиќ деновиве ја изрази својата тага на социјалните мрежи. Имено, таа остана без својот најверен пријател, кучето…
Голи нозе и бујно деколте – најжешкото издание на венчавката на Пријовиќ
Стил

Голи нозе и бујно деколте – најжешкото издание на венчавката на Пријовиќ

Пејачката во провокативно издание се појави на венчавката Бројни познати гости беа присутни во ексклузивниот ресторан каде вчера Александра Пријовиќ…
Back to top button