Огласи

карфиол

Посна супа од карфиол: Најубавиот здрав оброк за целото семејство (Рецепт)
MAMA

Посна супа од карфиол: Најубавиот здрав оброк за целото семејство (Рецепт)

Оваа здрава посна супа одлично ќе го освежи вашиот организам. Потребни состојки: 1 помала главица карфиол 3 моркови Половина целер…
Back to top button