Огласи

Карлос Алкараз

Еве што му шепна НОЛЕ на повредениот Алкараз покрај мрежата
Новости

Еве што му шепна НОЛЕ на повредениот Алкараз покрај мрежата

Леегендарниот српски тенисер Новак Ѓоковиќ се пласираше во финалето на „Ролан Гарос“, совалдувајќи го Карлос Алкараз за 3:1.  Фановите н…
Back to top button