Огласи

Камила Паркер

Војвотката од Корнвел се соблече во костим за капење и уживаше во тиркизното море
Холивуд

Војвотката од Корнвел се соблече во костим за капење и уживаше во тиркизното море

Војвотката на Корнвол на плажа Кога станува збор за кралските семејства, нивните претставнички најчесто ги гледаме во скапи, елегантни комплети…
Зошто Камила Паркер го носи накитот на принцезата Дијана?
Холивуд

Зошто Камила Паркер го носи накитот на принцезата Дијана?

Камила Паркер, војвотката од Кронвел, беше критикувана на Твитер, бидејќи носеше дијамантски брош што Лејди Дијана го доби од кралицата…
Back to top button