Огласи

Казахстан

Кога ја родила, мајката ја обвиниле дека го изневерила мажот: По 12 години следуваше чудо, нема да ви се верува
Вирално

Кога ја родила, мајката ја обвиниле дека го изневерила мажот: По 12 години следуваше чудо, нема да ви се верува

Девојчињата Асел и Камила Калганова се вистинска сензација во Казахстан и полека но сигурно сестрите стануваат познати и ширум светот.…
Голема трагедија во Казахстан – авион падна при полетувањето
Вирално

Голема трагедија во Казахстан – авион падна при полетувањето

Меѓу повредените има и многу деца Најмалку 14 луѓе го изгубиле животот, а повеќе од 10 луѓе се тешко повредени,…
Back to top button