Огласи

када

На девојка и падна мобилниот во кадата – загина на лице место!
Вирално

На девојка и падна мобилниот во кадата – загина на лице место!

Русинката Јулија Висоцкаја загина откако мобилниот телефон и падна во кадата полна со вода, пишува „Independent“ Четиринаесетгодишната девојка наводно сакала…
Back to top button