Огласи

Кавадарци

Брена во бело, Лила во црно – која од овие две дами ви изгледаше подобро, пејачката или водителката?
Стил

Брена во бело, Лила во црно – која од овие две дами ви изгледаше подобро, пејачката или водителката?

Многумина беа изненадени од нејзиниот младешки изглед Балканската кралица на фолк-музиката Лепа Брена (62) настапи на Тиквешкиот гроздобер и го…
Страшно невреме во Кавадарци (ФОТО/ВИДЕО)
Новости

Страшно невреме во Кавадарци (ФОТО/ВИДЕО)

Силно невреме со пороен дожд и грмежи вчера го зафати и регионот на Кавадарци. Страшни видео снимки се споделуваат по…
Back to top button