Инстаграм

Ги воодушеви дамите – Игор Џамбазов откри кој му треба кога е осамен
TV

Ги воодушеви дамите – Игор Џамбазов откри кој му треба кога е осамен

Игор со својата објави ги разнежни дамите. Отсекогаш бил популарен меѓу жените, но јавноста не знае многу за неговиот емотивен…
Илина од Америка испрати силна порака до Македонците
Наши ѕвезди

Илина од Америка испрати силна порака до Македонците

Илина се огласи од Америка. Планинарката и уметница, Илина Арсова се труди преку медиумите секогаш да пренесе позитивна енергија и…
„Дали кога ќе излезете луѓе ви се клањаат“: Македонскиот пејач бесен на колегите
Наши ѕвезди

„Дали кога ќе излезете луѓе ви се клањаат“: Македонскиот пејач бесен на колегите

Сите оние кои го познаваат Панчо ДНК за него ќе речат дека станува збор за исклучително хуман и скромен човек.…
Се налути Игор Џамбазов: „Пет пати ме умревте“
Наши ѕвезди

Се налути Игор Џамбазов: „Пет пати ме умревте“

Џамбазов бесен на медиумите и шпекулациите кои се шират за него. Освен што мора да се максимално професионални, познатите личности…
Македонската Бијонсе пука од сексипил – со новите фотографии го „запали“ Инстаграм
Наши ѕвезди

Македонската Бијонсе пука од сексипил – со новите фотографии го „запали“ Инстаграм

Лина направи чекор понапред и се покажа во сосема поинакво издание. Кога имаше само 14 години таа се појави на…
ЌЕ ВЕ СТОПИ: Гордана Јанкуловска ја објави првата фотографија по излегувањето од затвор
Новости

ЌЕ ВЕ СТОПИ: Гордана Јанкуловска ја објави првата фотографија по излегувањето од затвор

По три години  поминати во  затворот „Идризово“ , поранешната министерка за внатрешни работи на први овој месец излезе на слобода.…
Емотивна објава на инстаграм од нашата пејачка Сања БАРБИ (ФОТО)
Стил

Емотивна објава на инстаграм од нашата пејачка Сања БАРБИ (ФОТО)

Убавата струмичанка Сања Цинцева позната меѓу народот како Барби е миленичка на многумина.   Таа е млада фолк пејачка која…
Јелена Спенџарска се пофали колку килограми се ПОПРАВИЛА?! Блеска во ова кусо фустанче (фото)
Наши ѕвезди

Јелена Спенџарска се пофали колку килограми се ПОПРАВИЛА?! Блеска во ова кусо фустанче (фото)

Јелена гордо се пофали со својата фигура и облече кратко фустанче. Јелена Спенџарска е една од најпопуларните македонски водителки од…
Back to top button