диета

Пејачката Анета се преполови и сега НИКОГО НЕ ОСТАВА рамнодушен – посебно во едно вакво издание
Наши ѕвезди

Пејачката Анета се преполови и сега НИКОГО НЕ ОСТАВА рамнодушен – посебно во едно вакво издание

Неколку интересни факти за Анета Анета Љумаковска ги израдува сите со своите последни видеа што ги објави на социјалните мрежи,…
Фолкерката се преполови за 6 месеци – имаше 115 кг, но ослабна 52 кг и сега нема да ја порепознаете
Новости

Фолкерката се преполови за 6 месеци – имаше 115 кг, но ослабна 52 кг и сега нема да ја порепознаете

Пејачката Аница Миленковиќ во една пригода отворено зборуваше за својот режим на исхрана со кој ослабна неверојатно многу. Пејачката за…
Викторија Лоба искрено за нејзиното липо-искуство за слабеење
Интервју

Викторија Лоба искрено за нејзиното липо-искуство за слабеење

Веројатно, веднаш ќе помислите дека на уметницата Викторија Лоба, која важи за една од најубавите во Македонија, и во регионот,…
Викторија Лоба сподели со јавноста ОГРОМНА радост! Еве која е причината за тоа…
Диети

Викторија Лоба сподели со јавноста ОГРОМНА радост! Еве која е причината за тоа…

Една од најважните работи кај јавните личности е нивниот добар физички изглед. Професионално е доколку изгледаат убаво, во фит форма.…
Српската Адел ги воодушеви сите со ова издание: Ослабна 90 килограми и ги собра сите погледи (ФОТО)
Uncategorized

Српската Адел ги воодушеви сите со ова издание: Ослабна 90 килограми и ги собра сите погледи (ФОТО)

Вчера во Белград се одржа еден од најпопуларните музички настани „Белградска пролет“, каде на едно место собраа голем број познати…
Back to top button