гламур

Боки повторно направи хаос на социјалните мрежи – едни запрепастени, други љубоморни на овие детали
Наши ѕвезди

Боки повторно направи хаос на социјалните мрежи – едни запрепастени, други љубоморни на овие детали

Неговиот стил отсекогаш ги „шокирал“ сите Екстравагантниот Бојан Јовановски, попознат како Боки 13, отсекогаш знаел да привлече внимание со својот…
Името на син ми му го дадов по свекрва ми Жанета – Каква мајка е водителката на „Качамак“?
Интервју

Името на син ми му го дадов по свекрва ми Жанета – Каква мајка е водителката на „Качамак“?

Неодамна се сретнавме со актерката и водителка  на емисијата „Качамак“ Владанка Крстевски каде таа ни откри повеќе за својот приватен…
Мило ми е што не ја напуштив земјава, затоа што никаде не е како дома – искрено со Стефан ЛАЗАРОВ
Интервју

Мило ми е што не ја напуштив земјава, затоа што никаде не е како дома – искрено со Стефан ЛАЗАРОВ

Најпопуларниот јутјубер Стефан Лазаров е и еден од најшармантните мажи во Македонија. Ова младо момче во последните години направи бум…
Нема ништо полошо од пијан и напорен човек – искрено со Ивана Наскова
Интервју

Нема ништо полошо од пијан и напорен човек – искрено со Ивана Наскова

Водителка, писателка, стендап комичарка, прекрасната и харизматична Ивана Наскова е секогаш прекрасно друштво за муабетење. Овојпат сакавме малку повеќе да…
Овој гест на СПЕНЏАРСКА ги воодушеви девојките – Видете што им подари!
Наши ѕвезди

Овој гест на СПЕНЏАРСКА ги воодушеви девојките – Видете што им подари!

Прекрасната водителка и инфлуенсерка  Јелена Спенџарска, постојано ги изненадува своите фанови. Таа е една модна иснпирација за жените со својот…
Back to top button