Виенски бал

Еве зошто за оваа русокоса дама со денови зборува цела Македонија – се појави и го украде шоуто
Стил

Еве зошто за оваа русокоса дама со денови зборува цела Македонија – се појави и го украде шоуто

Оваа жена навистина знае како да привлече внимание Познатата скопска инфлуенсерка Агнеса Органџиева уште еднаш со својот гламурозен стил ги…
Back to top button