видео

Расплакани лица и МОРЕ ОД ЦВЕЌИЊА за жртвите од МАСАКРОТ ВО МОСКВА (ВИДЕО)
Вести

Расплакани лица и МОРЕ ОД ЦВЕЌИЊА за жртвите од МАСАКРОТ ВО МОСКВА (ВИДЕО)

Врнежлив ден во Москва,  24 март 2024 година,  знамињата на пола копје, Ден на жалост во Русија. Илјадници цвеќиња се…
ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО ОД ТЕТОВО: Куче лелека на седми спрат, потоа некој го бутка од горе
Вирално

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО ОД ТЕТОВО: Куче лелека на седми спрат, потоа некој го бутка од горе

Видео со вознемирувачка содржина се споделува по социјалните мрежи на кое се гледа како куче кое цивка од седми кат…
ВИДЕО: Забележан „шериф на улица“- На дозволено 50 возел 120 километри на час!
Вирално

ВИДЕО: Забележан „шериф на улица“- На дозволено 50 возел 120 километри на час!

Српската полиција следеше 30 минути еден возач на црно комбе кој направи во тој период вкупно 11 прекршоци пред нивни…
Како излезена од „ВОГ“ – Не сте ја виделе нашата пејачка во вакво издание (ВИДЕО)
Интервју

Како излезена од „ВОГ“ – Не сте ја виделе нашата пејачка во вакво издание (ВИДЕО)

Нашата пејачка Бојана Скендеровски е вистинска дама, тоа го потврдува со секое нејзино појавување во јавноста, како и во нејзините…
ВИДЕО СО МОЌНА ПОРАКА- Што ќе направевте вие да се најдевте во оваа ситуација?
Вирално

ВИДЕО СО МОЌНА ПОРАКА- Што ќе направевте вие да се најдевте во оваа ситуација?

Видеото кое што стана тотален хит на социјалните мрежи и привлече бројни коментари покажува како топла народ собрани на плоштад…
Зошто не снимаш филмови за возрасни наместо да пееш- Карлеуша доби непристоен предлог
TV

Зошто не снимаш филмови за возрасни наместо да пееш- Карлеуша доби непристоен предлог

Последната објава на инстаграм на најконтроверзната пејачка во регионот, па и пошироко Јелена Карлеуша предизвика лавина од реакции, претежно негативни.…
ШОК ЗА ГЛЕДАЧИТЕ: Водителката го покажа екранот на мобилниот и сите видоа нешто што не треба
TV

ШОК ЗА ГЛЕДАЧИТЕ: Водителката го покажа екранот на мобилниот и сите видоа нешто што не треба

Омилената водителка на српскиот претседател Александар Вучиќ, Јована Јеремиќ е дефинитивно најекцентричната водителка во регионот. Таа се издвојува по својот…
Паметниот КОЊ помина на „зебра“ и се прошета по тротоар во близина на КЛИНИКА во Скопје (ВИДЕО)
Вирално

Паметниот КОЊ помина на „зебра“ и се прошета по тротоар во близина на КЛИНИКА во Скопје (ВИДЕО)

Случајни минувачи попладнево го „уловиле“ коњот кој слободно се шетал низ неколку локации на главниот град и ни доставија фотографии…
„Чив е оној тротинет што сте го фрлиле у шахта“- МОДЕРНИЗАМ И РЕНЕСАНСА
Вирално

„Чив е оној тротинет што сте го фрлиле у шахта“- МОДЕРНИЗАМ И РЕНЕСАНСА

Популарниот истаграм профил „Модернизам и ренесанса“ меѓу последните објави го сврти вниманието за однесувањето на скопјани кон новите електрични  тротинети…
Back to top button