венчаница

Македонската Гранд ѕвезда ќе се мажи? Блеска во венчаницата, финалистката ги изненади сите
Наши ѕвезди

Македонската Гранд ѕвезда ќе се мажи? Блеска во венчаницата, финалистката ги изненади сите

Младата македонска Мелиса Зијадиќ (18) ги воодушеви сите со своите настапи во популарното шоу „Ѕвездите на Гранд“. Таа заедно со…
Нашата најпозната пејачка во свадбено издание од кое застанува здивот – мама што ги воодушеви сите
Стил

Нашата најпозната пејачка во свадбено издание од кое застанува здивот – мама што ги воодушеви сите

Пејачката овој пат одлучи да облече сина креација која што ја заокружи со бели високи потпетици и беспрекорна шминка. Познатата…
Целиот Балкан воодушевен од оваа убава невеста и венчаницата што ја носеше на својата свадба
Новости

Целиот Балкан воодушевен од оваа убава невеста и венчаницата што ја носеше на својата свадба

Изгледаше прекрасно… Овој викенд ќерката на новинарот и водителот Јован Мемедовиќ, Маша, беше во фокусот на медиумите заради својата преубава…
Исплива стара фотографија од свадбата на Лила – ќе се изненадите и од нејзините голи изданија (фото)
Наши ѕвезди

Исплива стара фотографија од свадбата на Лила – ќе се изненадите и од нејзините голи изданија (фото)

Позната е и по своите провокативни изданија Водителката Лила Филиповска веќе со децении привлекува внимание со своите смели модни комбинации.…
Познатата Македонка ја соблече венчаницата, изгледа преполовено – сега има само 52 килограми?!
Наши ѕвезди

Познатата Македонка ја соблече венчаницата, изгледа преполовено – сега има само 52 килограми?!

Пејачката во потполно опуштено издание Познатата македонска пејачка Антониа Гиговска имаше спектакуларен настап во Охрид каде направи одлична забава. Таа…
Венчаницата на нашата пејачка ги воодушеви сите, но погледнете го овој детаљ, ќе се изненадите!
Стил

Венчаницата на нашата пејачка ги воодушеви сите, но погледнете го овој детаљ, ќе се изненадите!

Раскошната свадба се уште е главна тема во медиумите Нашата позната поп-пејачка Антониа Гиговска и нејзиниот избраник Роберт Спасенцовски Џокер…
Првиот танц како во бајките – Гиговска како дива во венчаницата, момчето ја грабна и направи шоу
Наши ѕвезди

Првиот танц како во бајките – Гиговска како дива во венчаницата, момчето ја грабна и направи шоу

Сé изгледаше бајковито, а невестата блескаше од среќа Младата и шармантна пејачка Антониа Гиговска и нејзиниот сакан Роберт Спасенцовски-Џокер направија…
Први фотографии од свадбата на Гиговска и Роберт – невестата блеска, венчаницата фантазија (фото)
Наши ѕвезди

Први фотографии од свадбата на Гиговска и Роберт – невестата блеска, венчаницата фантазија (фото)

Познатата русокоса денес го изговори судбоносното „ДА“ Ова е посебен ден за познатата пејачка Антониа Гиговска и музичарот Роберт Спасенцоски…
Водителката од „Фчерашни“ повторно ќе се мажи?! Венчаницата што ја носи ќе ве освои на прв поглед
Стил

Водителката од „Фчерашни“ повторно ќе се мажи?! Венчаницата што ја носи ќе ве освои на прв поглед

Повторно во венчаница?! Нашата позната водителка Јелена Спасиќ на социјалните мрежи објави неколку фотографии на кои позираше во преубава венчаница,…
Back to top button