Ведрана Ѓорѓевиќ

Еве како оваа Македонка им го разубавува времето на многумина – родена од инат, а изгледа брутално?!
Наши ѕвезди

Еве како оваа Македонка им го разубавува времето на многумина – родена од инат, а изгледа брутално?!

Водителката почувствува носталгија Познатата македонска водителка Ведрана Ѓорѓевиќ објави фотографија со која покажа дека чувствува носталгија, но не за дома,…
Оваа Македонка изгледа како сирена кога е во своите ОМИЛЕНИ БИКИНИ – глетка што го разубави денот
Наши ѕвезди

Оваа Македонка изгледа како сирена кога е во своите ОМИЛЕНИ БИКИНИ – глетка што го разубави денот

Нејзините снимки никого не оставаат рамнодушен Харизматичната водителка Ведрана Ѓорѓевиќ повторно ги изненади своите следбеници со една снимка што ја…
Нашата позната ТВ водителка се расоблече на плажа – ПОЗИРАШЕ ТОПЛЕС и покажа со што располага
Наши ѕвезди

Нашата позната ТВ водителка се расоблече на плажа – ПОЗИРАШЕ ТОПЛЕС и покажа со што располага

Ги израдува сите со својата нова фотографија Нашата позната водителка Ведрана Ѓорѓевиќ ужива на својот одмор, а сега покажа и…
Нашата позната водителка го прослави роденденот, па направи хаос со своите бикини фотографии
Наши ѕвезди

Нашата позната водителка го прослави роденденот, па направи хаос со своите бикини фотографии

Ова беше нејзиниот ден Водителката Ведрана Ѓорѓевиќ (36) го прослави својот роденден, па цел ден си добиваше честитки од своите…
Му кажа ДА на саканиот: Се вери популарната македонска водителка
Наши ѕвезди

Му кажа ДА на саканиот: Се вери популарната македонска водителка

Популарната македонска водителка се сврши со долгогодишното момче. Ведрана Ѓорѓевиќ соопшти прекрасни вести, па веднаш почнаа да пристигнуваат честитки. ФОТО:…
Познатата Македонка во бикини изгледа неверојатно, но и партнерот со кој ужива е фраер што ќе ве освои
Наши ѕвезди

Познатата Македонка во бикини изгледа неверојатно, но и партнерот со кој ужива е фраер што ќе ве освои

Наша позната дама изгледаше волшебно во ова издание Познатата водителка Ведрана Ѓорѓевиќ важи за една од најубавите и најзгодните жени…
(Фото) Една од нашите најубави водителки ги покажа стомачните мускули – изгледа како божица
Наши ѕвезди

(Фото) Една од нашите најубави водителки ги покажа стомачните мускули – изгледа како божица

Ги изненади сите со објавата Нашата позната водителка Ведрана Ѓорѓевиќ ги изненади сите со својата последна објава на Инстаграм. Имено,…
Back to top button