брак

Најнова вест – еве што се случи со Мелина и Харис ПО СКАНДАЛОТ во луксузната вила
Новости

Најнова вест – еве што се случи со Мелина и Харис ПО СКАНДАЛОТ во луксузната вила

Мелина наводно не зборува со својот син Семејната драма по разводот помеѓу Харис Џинмовиќ и Мелина Џиновиќ нр престанува, а…
Вело и Евгенија никогаш не биле посреќни – блиските им честитаат, оваа вест ги израдува и нивините фанови
Наши ѕвезди

Вело и Евгенија никогаш не биле посреќни – блиските им честитаат, оваа вест ги израдува и нивините фанови

Приредија забава за паметење Евгенија Марковска неодамна заедно со сопругот проф. д-р. Вело Марковски го прославија седмиот роденден на нивниот…
Нашата позната пејачка искрено за разводот, но и за НАСИЛСТВОТО што го трпела од поранешниот
Наши ѕвезди

Нашата позната пејачка искрено за разводот, но и за НАСИЛСТВОТО што го трпела од поранешниот

Елена Велевска без влакна на јазикот зборуваше за разводот и проблемите што ги имаше додека беше во бракот. Старателството за…
Позната фолк-пејачка го фати својот сопруг како ја изневерува со љубовница, во нивната куќа
Новости

Позната фолк-пејачка го фати својот сопруг како ја изневерува со љубовница, во нивната куќа

Пејачката Нела Бијаниќ во една пригода отворено зборуваше за тоа како го фатила сопругот во неверство. Таа повеќе од 10…
Што ли ќе каже Џими на овие зборови на Анета?! Поранешната убаво го поткачи, нема да ја заборави…
Наши ѕвезди

Што ли ќе каже Џими на овие зборови на Анета?! Поранешната убаво го поткачи, нема да ја заборави…

Секогаш насмеана, весела и расположена, пејачката Анета Љумаковска ја израдува јавноста со својата нова песна. Станува збор за песната „Жива“…
По три месеци брак се разведува Дарко Лазиќ?!
Celebrity

По три месеци брак се разведува Дарко Лазиќ?!

Во медиумите на големо се пишува за разводот на Дарко и неговата сопруга Ката. фото инстаграм/Дарко Лазиќ Во Брестач се…
Никогаш не сте ги виделе во вакво издание: Јелена и Новак јавно разменуваат нежности- не можеа да ја сокријат страста
Celebrity

Никогаш не сте ги виделе во вакво издание: Јелена и Новак јавно разменуваат нежности- не можеа да ја сокријат страста

Светскиот број еден тенисер, Новак Ѓоковиќ и неговата сопруга Јелена уживаат во семејниот одмор во Марбела, Шпанија. фото инстаграм/Новак Ѓоковиќ…
Back to top button