Бојан Јовановски

На Боки сите му го свртеа грбот, но не и оваа жена – беше шокирана од скандалот, но не го изневери (фото)
Наши ѕвезди

На Боки сите му го свртеа грбот, но не и оваа жена – беше шокирана од скандалот, но не го изневери (фото)

Шоуменот Бојан Јовановски, попознат како Боки 13, откако излезе на слобода секојдневно се огласува на социјалните мрежи. Јовановски сега објави…
Пеачот се разведе од сопругата, па го „фатија“ со Боки – фотографијата е хит, горат социјалните мрежи
Наши ѕвезди

Пеачот се разведе од сопругата, па го „фатија“ со Боки – фотографијата е хит, горат социјалните мрежи

Бесценети моменти, напиша Боки Контроверзниот Бојан Јовановски, попознат како Боки 13, откако излезе од затвор постојано е во центарот на…
Боки повторно направи хаос на социјалните мрежи – едни запрепастени, други љубоморни на овие детали
Наши ѕвезди

Боки повторно направи хаос на социјалните мрежи – едни запрепастени, други љубоморни на овие детали

Неговиот стил отсекогаш ги „шокирал“ сите Екстравагантниот Бојан Јовановски, попознат како Боки 13, отсекогаш знаел да привлече внимание со својот…
Еве како Боки им го честиташе поразот на СДСМ – по шокантната исповед нова шок фотографија
Наши ѕвезди

Еве како Боки им го честиташе поразот на СДСМ – по шокантната исповед нова шок фотографија

Бојан Јовановски попознат како Боки 13 во текот на вчерашниот ден реши да ја изврши својата граѓанска должност. Откако бројни…
Еве како изгледаше раскошниот дом на Боки за време на празниците – шоуменот откри и една страшна вест
Наши ѕвезди

Еве како изгледаше раскошниот дом на Боки за време на празниците – шоуменот откри и една страшна вест

Голем број познати личности споделија со своите фанови фотографии со кои покажаа како ги минуваат велигденските празници. Еден од нив…
Боки „фатен“ како се шета низ Скопје во папучи и со НАЈВАЖНАТА ЖЕНА во неговиот живот (фото)
Наши ѕвезди

Боки „фатен“ како се шета низ Скопје во папучи и со НАЈВАЖНАТА ЖЕНА во неговиот живот (фото)

Боки објави слика со својата мајка Јасмина Бојан Јовановски (38), попознат како Боки 13, неодамна излезе од затвор и уште…
Боки целиот во злато, ужива на слобода за сите пари – комбинација од 20.000 евра, ги шокираше сите
Наши ѕвезди

Боки целиот во злато, ужива на слобода за сите пари – комбинација од 20.000 евра, ги шокираше сите

Бојан Јовановски, попознат како Боки 13, најави уште едно гостување кај јутуберот Стефан Лазаров. Шоуменот кој неодамна беше целосно ослободен…
Беше пронајден мртов 10 дена откако го посети Боки 13 – шокантен детаљ за познатиот текстописец
Наши ѕвезди

Беше пронајден мртов 10 дена откако го посети Боки 13 – шокантен детаљ за познатиот текстописец

Се уште не стивнуваат реакциите по гостувањето на Бојан Јовановски во подкастот кај јутуберот Стефан Лазаров. Бојан Јовановски, попознат како…
Back to top button