Боки 13

Еве како Боки им го честиташе поразот на СДСМ – по шокантната исповед нова шок фотографија
Наши ѕвезди

Еве како Боки им го честиташе поразот на СДСМ – по шокантната исповед нова шок фотографија

Бојан Јовановски попознат како Боки 13 во текот на вчерашниот ден реши да ја изврши својата граѓанска должност. Откако бројни…
Прво исплива снимка со Лила во разголено издание, па водителката распали по Боки и Стефан Лазаров?!
Наши ѕвезди

Прво исплива снимка со Лила во разголено издание, па водителката распали по Боки и Стефан Лазаров?!

Повторно провокативна, но и поприлично расположена за „карање“ Атрактивната водителка Лила Филиповска реши да покаже како го средила купатилото во…
Оваа жена е најважната личност во животот на Боки 13 – погледнете колку е среќен кога е со неа (фото)
Наши ѕвезди

Оваа жена е најважната личност во животот на Боки 13 – погледнете колку е среќен кога е со неа (фото)

Една фотографија, милион зборови Бојан Јовановски, попознат како Боки 13, ужива во животот на слободата откако му беше укината пресудата…
Еден детаљ на сите им падна во очи: Погледнете во каква комбинација се прошета Боки 13 низ Скопје
Наши ѕвезди

Еден детаљ на сите им падна во очи: Погледнете во каква комбинација се прошета Боки 13 низ Скопје

Боки се прошета низ Скопје стилизиран од глава до пети. Пред извесно време Апелациониот суд ја укина пресудата за кривично…
Еве зошто Боки нема никогаш да го заборави овој маж – и во најтешките моменти остана со него (фото)
Наши ѕвезди

Еве зошто Боки нема никогаш да го заборави овој маж – и во најтешките моменти остана со него (фото)

Боки му се врати на Инстаграм Македонскиот шоумен Бојан Јовановски, попознат како Боки 13, деновиве и официјално беше ослободен од…
Боки 13 и’ се врати на својата стара љубов – исплива фотографија, овој детаљ сите ги изненади
Наши ѕвезди

Боки 13 и’ се врати на својата стара љубов – исплива фотографија, овој детаљ сите ги изненади

Повторно е на слобода… Бојан Јовановски, попознат како Боки 13 неодамна беше пуштен од затворот за да се лекува на…
ОВА Е ЕДИНСТВЕНАТА ФОТОГРАФИЈА НА БОКИ 13 ОД ЗАТВОР: Пред неколку месеци позираше во ќелија (ФОТО)
Вирално

ОВА Е ЕДИНСТВЕНАТА ФОТОГРАФИЈА НА БОКИ 13 ОД ЗАТВОР: Пред неколку месеци позираше во ќелија (ФОТО)

Вчера вечер во медиумите излезе веста дека македонскиот шоумен Бојан Јовановски, попознат како Боки 13, излезе од затворот „Идризово“. фото…
Боки 13 е пуштен на слобода- по четири години во затвор се враќа дома!
Новости

Боки 13 е пуштен на слобода- по четири години во затвор се враќа дома!

Кривичниот суд одлучи да го ослободи од затвор Боки 13 а причината е неговата лоша здравствена состојба. фото инстаграм/Бојан Јовановски…
Back to top button