бијонсе

Бијонсе најавува нов мејкап тренд: Кармин во сребрена боја ќе биде најголем хит оваа сезона
BEAUTY

Бијонсе најавува нов мејкап тренд: Кармин во сребрена боја ќе биде најголем хит оваа сезона

Признаваме дека сѐ шо ќе објави Бијонсе на Инстаграм, после одредено време станува моден или бјути хит. Ништо поразлично не…
Издание за паметење: Бијонсе во раскошна неонска „венчаница“
Celebrity

Издание за паметење: Бијонсе во раскошна неонска „венчаница“

Да, Бијонсе го заслужува епитетот Queen B, а тоа го докажа и со сјајниот аутфит кој го носеше во текот…
Бијонсе покажа како изгледа внатрешноста на нејзиниот приватен авион (фото)
Холивуд

Бијонсе покажа како изгледа внатрешноста на нејзиниот приватен авион (фото)

Ваков луксуз не може да си дозволи секој Бијонсе неодамна на своите пријатели им даде ретка можност да ѕирнат во…
Еве како изгледаше Бијонсе на матурската вечер
Холивуд

Еве како изгледаше Бијонсе на матурската вечер

Една од најпознатите пејачки на светот која и денес изгледа одлично, пред 15 години беше вистинска убавица. Но покај убавината…
Овие грди чевли би му стоеле добро на Боки 13, но не и на Бијонсе
Наши ѕвезди

Овие грди чевли би му стоеле добро на Боки 13, но не и на Бијонсе

Моден гаф на Бијонсе Познатата пејачка на роденденот на реперот Биг Сеан се појави со сопругот Џеј Зи во комбинација…
Бијонсе во шик фустан од омилениот бренд на Кејт Мидлтон
Стил

Бијонсе во шик фустан од омилениот бренд на Кејт Мидлтон

Бијонсе и Кејт Мидлтон иако имаат сосема различен стил на облекување, тие сепак имаат и нешто заедничко. Имено, и двете…
Нема да ви се верува колку луѓе работеле на овој фустан на Бијинсе
Холивуд

Нема да ви се верува колку луѓе работеле на овој фустан на Бијинсе

Минатиот викенд Бијонсе, Блу Ајви картер и Џеј-зи беа гости на гала свечениот настан „Waco Theater Center’s Wearable Art“. Настанот…
Back to top button