Биг Мама

Невиден џумбуш во Скопје – пејачката му фрла евра и долари на колегата, пари летаат на сите страни
Наши ѕвезди

Невиден џумбуш во Скопје – пејачката му фрла евра и долари на колегата, пари летаат на сите страни

Беа поканети и бројни познати личности, меѓу кои беше и Лила Филиповска, а славеничката блескаше во фустанот што го носеше…
Лила Филиповска прв пат ја покажа снаата?! Ќе се изненадите кога ќе видите за кого се работи
Наши ѕвезди

Лила Филиповска прв пат ја покажа снаата?! Ќе се изненадите кога ќе видите за кого се работи

Водителката ги изненади сите Лила Филиповска беше водителка на Светскиот ромски бал, а со еден детаљ ги изненади своите бројни…
Вилицата ќе ви падне: Биг МАМА како секси Баба Мразица (ФОТО)
Стил

Вилицата ќе ви падне: Биг МАМА како секси Баба Мразица (ФОТО)

Aко некогаш ѝ се смееја поради вишокот на килограми, денеска истите тие и завидуваат. Албанската пејачка и водителка, позната како…
Познатата водителка го покажа луксузот во кој ужива – ХОТЕЛОТ Е СОН, но погледнете ги и овие детали
Наши ѕвезди

Познатата водителка го покажа луксузот во кој ужива – ХОТЕЛОТ Е СОН, но погледнете ги и овие детали

Водителката објави фотографии кои изгледаат како разгледница Познатата водителка на „Сé или нешто“, Лила Филиповска, ги спакува куферите и отпатува…
Близначката на Боки 13 се преполови – изгуби 38 килограми и изгледа непрепознатливо
Наши ѕвезди

Близначката на Боки 13 се преполови – изгуби 38 килограми и изгледа непрепознатливо

Биг Мама, девојката што ја споредуваа со Боки 13, ослабна преку 40 килограми и сега изгледа непрепознатливо Бесјана Касами е…
Нема да ви се верува како изгледа денес двојничката на Боки 13
Наши ѕвезди

Нема да ви се верува како изгледа денес двојничката на Боки 13

Неверојатна трансформација … Бесјана Касами попозната како Биг Мама е пејачка и водителка од Македонија која на почетокот од кариерата…
Back to top button