бесплатно

НЕВЕРОЈАТНО: Дали сте биле во кафулето каде што нарачките се бесплатни?!
Вирално

НЕВЕРОЈАТНО: Дали сте биле во кафулето каде што нарачките се бесплатни?!

Дали сте слушнале за кафулето „Звуците на срцето“ прекрасно мало симаптично место, навидум скромно од надвор, но внатре  е едно…
Ако немаш топли прегратки и некој кој те сака, ЏАБЕ ти се сите пари на светот
MAMA

Ако немаш топли прегратки и некој кој те сака, ЏАБЕ ти се сите пари на светот

Некои животни вредности не можат да се купат со пари. Порано или подоцна, животот не’ тера да сфатиме дека сите…
Back to top button