бершка

Најубавите модели од џинс за првите пролетни денови
Шопинг

Најубавите модели од џинс за првите пролетни денови

Неодоливи модели од џинс Во новите пролетни колекции на познатите брендови ќе најдетe одлични парчиња од џинс, а оваа сезона…
Кожни јакни – шик пролетни модели за урбани Македонки
Шопинг

Кожни јакни – шик пролетни модели за урбани Македонки

Најдобрите кожни јакни од продавниците во Македонија Mango 2,990 MKD По топлите дебели модели на нашите улици повторно се враќаат…
Модно парче што оваа пролет ќе биде хит и на скопските улици
Трендови

Модно парче што оваа пролет ќе биде хит и на скопските улици

Можеме да го носиме како во деловни, така и во вечерни изданија. Оваа пролет едно од клучните парчиња за кое…
15 нови модели од Бершка совршени за дневни и вечерни изданија
Шопинг

15 нови модели од Бершка совршени за дневни и вечерни изданија

Неколку одлични модели кои ова лето сакаме да ги пробаме како во дневни така и во вечерни изданија 1.990,00 MKD…
Во Бершка најдовме совршени фустани за топлите летни денови
Шопинг

Во Бершка најдовме совршени фустани за топлите летни денови

Фустан што сакаме да го имаме во плакарите Како се стоплува времето така и нашата облека станува се пократка и…
Сите сме луди по овие нијанси – најдобрите модели во бојата на која НЕ можеме да и одолееме!
Шопинг

Сите сме луди по овие нијанси – најдобрите модели во бојата на која НЕ можеме да и одолееме!

Популарноста на оваа боја расте заедно со температурите Mango Покрај зелената и жолтата боја е на самиот врв кога се…
Топ 20 пастелни розови фустани кои се како создадени за нашите пролетни свечености
Трендови

Топ 20 пастелни розови фустани кои се како создадени за нашите пролетни свечености

  Нежна и романтична боја која е хит оваа пролет Всушност станува збор за повеќе од боја, односно за цел…
Најубавите костими за капење од новата колекција на Бершка
Шопинг

Најубавите костими за капење од новата колекција на Бершка

Пролетта ја сакаме, но летото го обожаваме! Токму затоа уште на самиот почеток на пролетната сезона ги претставуваме нашите омилени…
Најдобрите модели од Бершка за стилски почеток на пролетта
Шопинг

Најдобрите модели од Бершка за стилски почеток на пролетта

Погледнете ги напите препораки од Бершка Надвор мириса на пролет, а тоа можеме да го забележиме и од излозите на…
Најдобрите фармерки од актуелните колекции на познатите хај-стрит брендови
Шопинг

Најдобрите фармерки од актуелните колекции на познатите хај-стрит брендови

Какви фармерки ќе носиме оваа пролет Продавниците на познатите брендови се полни со интересни фармерки кои можат да го задоволат…
Back to top button