Бен Афлек

Бен Афлек ја отвори душата – поради алкохолот му се распадна бракот и продолжи да му го уништува животот
Холивуд

Бен Афлек ја отвори душата – поради алкохолот му се распадна бракот и продолжи да му го уништува животот

Познатиот холивудски актер Бен Афлек (47) конечно ја отвори душата и проговори за алкохолизмот и разводот од колешката актерка Џенифер…
Се соблече и ги шокираше сите – погледнете што направи од своето тело познатиот актер
Новости

Се соблече и ги шокираше сите – погледнете што направи од своето тело познатиот актер

Ги изненади сите со овој детаљ на неговото тело Имено, холивудскиот актер Бен Афлек овие денови се спремаше за снимање…
Back to top button