белград

НЕВЕРОЈАТНО: Дали сте биле во кафулето каде што нарачките се бесплатни?!
Вирално

НЕВЕРОЈАТНО: Дали сте биле во кафулето каде што нарачките се бесплатни?!

Дали сте слушнале за кафулето „Звуците на срцето“ прекрасно мало симаптично место, навидум скромно од надвор, но внатре  е едно…
Пет работи за убиецот Коста кои ги шокирале и лекарите
Новости

Пет работи за убиецот Коста кои ги шокирале и лекарите

Продолжуваат изнендувањата поврзани со момчето Коста Кецмановиќ, од Белград кое на 3 мај изврши масакр во белградското училиште „Владислав Рибника“.…
Испливаа стравични детали од животот на детето убиец – МОНСТРУОЗЕН ПЛАН, ова ги шокираше сите!
Вирално

Испливаа стравични детали од животот на детето убиец – МОНСТРУОЗЕН ПЛАН, ова ги шокираше сите!

Една мајка на ученичка од Основното училиште „Владислв Рибникар“ откри детали од животот на уапсениот К.К. (13) Како што пренесуваат…
Мажите гледаат БЕЗ ДА ТРЕПНАТ: Стојне едвај ги сокри облините во ова фустанче – за помалку од 24 часа 1000 лајкови
Наши ѕвезди

Мажите гледаат БЕЗ ДА ТРЕПНАТ: Стојне едвај ги сокри облините во ова фустанче – за помалку од 24 часа 1000 лајкови

Македонската фолк пејачка повтрно „крена прашина“ позирајќи во заводливо фустанче, кое повеќе открива отколку што сокрива. Стојне за помалку од…
Партнерката на Ана Брнабиќ изгледа како божица во ова издание – русокосата докторка никого не остави рамнодушен!
Наши ѕвезди

Партнерката на Ана Брнабиќ изгледа како божица во ова издание – русокосата докторка никого не остави рамнодушен!

Партнерката на српската премиерка Ана Брнабиќ се појави на насловната страна на познат арапски магазин. Партнерката на српската премиерка Ана…
Моќна фотографија: Љубов преку прозорец, ова се жртвите на хероите на денешницата
Вирално

Моќна фотографија: Љубов преку прозорец, ова се жртвите на хероите на денешницата

Ова се жртвите на хероите на денешницата.   На фотографијата се сликани полицаец и неговата сопруга, која е медицинско лице,…
Ана и Милица фатени за рака прошетаа низ парадата на гордоста (фото)
LIFESTYLE

Ана и Милица фатени за рака прошетаа низ парадата на гордоста (фото)

На вчерашната парада на гордоста во центарот на Белград, главното мото беше „Не се откажувај“ . Оние кои беа дел…
Back to top button