без шминка

Познатата Македонка ја соблече венчаницата, изгледа преполовено – сега има само 52 килограми?!
Наши ѕвезди

Познатата Македонка ја соблече венчаницата, изгледа преполовено – сега има само 52 килограми?!

Пејачката во потполно опуштено издание Познатата македонска пејачка Антониа Гиговска имаше спектакуларен настап во Охрид каде направи одлична забава. Таа…
Не се срами да го покаже своето вистинско лице – Анета Љумаковска ги изненади сите со ова издание
BEAUTY

Не се срами да го покаже своето вистинско лице – Анета Љумаковска ги изненади сите со ова издание

Како изгледа Анета кога никој не ја гледа Пејачката Анета Љумаковска веќе долги години важи за една од нашите најпознати…
Водителката на „Брза кујна“ без грам шминка, но и без насмевката од милион долари ги изненади сите
Наши ѕвезди

Водителката на „Брза кујна“ без грам шминка, но и без насмевката од милион долари ги изненади сите

Важи за една од омилените наши водителки Водителката Сања Савеска која што нашите гледачи обожаваат да ја гледаат во емисијата…
Нашата позната фолк-пејачка се сликаше во кревет – го покажа лицето БЕЗ ШМИНКА и го порача ова (фото)
Наши ѕвезди

Нашата позната фолк-пејачка се сликаше во кревет – го покажа лицето БЕЗ ШМИНКА и го порача ова (фото)

И пред спиење изгледа како филмска дива, без филтри и фотошоп Познатата пејачка на социјалните мрежи сподели „селфи“ на кое…
Еве како изгледа Анета Молика по разводот од Џими – ПЕЈАЧКАТА ОТКРИ и со кого се забавува сега
Шминка

Еве како изгледа Анета Молика по разводот од Џими – ПЕЈАЧКАТА ОТКРИ и со кого се забавува сега

Анета Љумаковска позната и како Анета Молика на социјалните мрежи објави фотографија каква нејзините колешки ретко објавуваат. Имено, Анета е…
Како изгледа Антониа Гиговска без грам шминка? НОВОПЕЧЕНАТА МАМА го откри вистинското лице
Наши ѕвезди

Како изгледа Антониа Гиговска без грам шминка? НОВОПЕЧЕНАТА МАМА го откри вистинското лице

Прекрасна млада мама Познатата македонска пејачка Антониа Гиговска еден месец по породувањето потполно им се врати на социјалните мрежи. Таа…
Ова е прв и единствен пат кога црвенокосата Јована Јоксимовиќ се појави во бикини и го запали интернетот
Новости

Ова е прв и единствен пат кога црвенокосата Јована Јоксимовиќ се појави во бикини и го запали интернетот

Црвенокосата убавица Јована Јоксимовиќ е позната водителка и сопруга на популарниот пејач Жељко Јоксимовиќ. Јована важи за една од најубавите…
Back to top button