бебе

Ова беше посебен ден за Наум Петрески – пејачот имаше ГОЛЕМА ПРИЧИНА за славење, ќе се изненадите
Наши ѕвезди

Ова беше посебен ден за Наум Петрески – пејачот имаше ГОЛЕМА ПРИЧИНА за славење, ќе се изненадите

Познатиот пејач му го честиташе именденот на својот колега Наум Петрески славеше именден, а еден негов колега на емотивен начин…
Фолкерката што стана мајка на 52 години објави прва фотографија од бебето, го роди на Видовден (фото)
Новости

Фолкерката што стана мајка на 52 години објави прва фотографија од бебето, го роди на Видовден (фото)

Познатата фолк-пејачка Сања Малетиќ по долги години борба за потомство стана мајка на 52 годишна возраст. Таа се породи пред…
Марија Шерифовиќ сподели што прави МАЛИОТ МАРИО – пејачката се топи додека го гледа ова
Новости

Марија Шерифовиќ сподели што прави МАЛИОТ МАРИО – пејачката се топи додека го гледа ова

Еве како малиот Марио и го разубавува денот на пејачката Познатата пејачка Марија Шерифовиќ при крај на минатата година го…
Вељко објави фотографија од малиот Исаија – ОВА Е ЗНАЧЕЊЕТО на името на внукот на Цеца (фото)
Наши ѕвезди

Вељко објави фотографија од малиот Исаија – ОВА Е ЗНАЧЕЊЕТО на името на внукот на Цеца (фото)

Синот на Светлана Цеца Ражнатовиќ, боксерот Вељко Ражнатовиќ, по трет пат се оствари во улога на родител. Тој и неговата…
Прва фотографија од внукот на Цеца што се роди вчера – БЕБЕТО ДОБИ ПРЕУБАВО ИМЕ, ова е значењето
Новости

Прва фотографија од внукот на Цеца што се роди вчера – БЕБЕТО ДОБИ ПРЕУБАВО ИМЕ, ова е значењето

Најубавата вест пристигна од семејството на Цеца Имено, снаата на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Богдана, се породи по трет пат и…
Сопругата на Таско повторно е бремена – пред една година добија син, а еве што ќе биде второто
Наши ѕвезди

Сопругата на Таско повторно е бремена – пред една година добија син, а еве што ќе биде второто

Сопругата на Таско повторно е бремена, а го открија и полот на бебето. Кристијан Тасковски во јавноста познат како Таско…
Нашата поп-пејачка конечно го покажа синчето – ова е НАЈСЛАТКОТО НЕШТО што ќе го видите денес
Наши ѕвезди

Нашата поп-пејачка конечно го покажа синчето – ова е НАЈСЛАТКОТО НЕШТО што ќе го видите денес

Пејачката повторно во центарот на вниманието Нашата позната пејачка Антониа Гиговска направи пауза од социјалните мрежи додека беше бремена, но…
Back to top button