бебе. млада

На 83 години ќе стане татко, Ал Пачино руши рекорди!
Celebrity

На 83 години ќе стане татко, Ал Пачино руши рекорди!

Славниот актер, Ал Пачино (83) ќе стане татко по четврти пат. Светските медиуми пишуваат дека неговата  29-годишна девојка, Нор Алфалах,…
Back to top button