барби

Македонската Барбика порано не изгледаше вака – неверојатна промена, нема да ја препознаете!
Стил

Македонската Барбика порано не изгледаше вака – неверојатна промена, нема да ја препознаете!

Сања Цинцева без сомнеж е една од нашите најубави фолк-пејачки, а заради својот изглед го носи и името Сања Барби.…
Емотивна објава на инстаграм од нашата пејачка Сања БАРБИ (ФОТО)
Стил

Емотивна објава на инстаграм од нашата пејачка Сања БАРБИ (ФОТО)

Убавата струмичанка Сања Цинцева позната меѓу народот како Барби е миленичка на многумина.   Таа е млада фолк пејачка која…
МАРЈАНА ИЛИ КАЛТРИНА – Која ти е поубава Барби? Инфлуенсерките влегоа во розовиот свет…
Трендови

МАРЈАНА ИЛИ КАЛТРИНА – Која ти е поубава Барби? Инфлуенсерките влегоа во розовиот свет…

Девојките низ светот ги преплавија социјалните мрежи во розова боја. Барби манијата е во тек! По најавата на новиот холивудски…
Човечкиот Кен сега стана Барби: Родриго имал над 200 операции на лицето и телото, па го посака и ова
Наши ѕвезди

Човечкиот Кен сега стана Барби: Родриго имал над 200 операции на лицето и телото, па го посака и ова

Славниот човечки Кен, Родриго Алвеш, пред неколку месеци навести дека всушност цел живот се чувствувал као жена, и сега повторно…
Има 30 години и изгледа како вистинска барбика – но еве што сѐ ѝ забрануваат нејзините родители! (Фото)
LIFESTYLE

Има 30 години и изгледа како вистинска барбика – но еве што сѐ ѝ забрануваат нејзините родители! (Фото)

Руската манекенка Анџелика Кенова има 30 години и на социјалните мрежи е позната како жива барбика. Таа живее со нејзините…
Back to top button