Барбара Ракичевиќ

Ќерката на Мелита го „запали“ Инстаграм со новите фотографии од Дубаи – никогаш не била позгодна
Наши ѕвезди

Ќерката на Мелита го „запали“ Инстаграм со новите фотографии од Дубаи – никогаш не била позгодна

Младата пејачка ги воодушеви сите Ќерката на Мелита Ракичевиќ, Барбара Ракичевиќ, го запали Инстаграм со своите фотографии од празничниот одмор.…
Македонка со природна убавина што остава без здив – многумина ќе се стопат од ова нејзино издание
Наши ѕвезди

Македонка со природна убавина што остава без здив – многумина ќе се стопат од ова нејзино издание

Барбара ги воодушеви своите фанови Ќерката на Мелита Ракичевиќ, Барбара Ракичевиќ, ги воодушеви своите фанови со една своја стара фотографија.…
Мајка ми секогаш ме учела многу да се трудам и да работам, но највеќе да верувам во себе – искрено со Барбара Ракичевиќ
Интервју

Мајка ми секогаш ме учела многу да се трудам и да работам, но највеќе да верувам во себе – искрено со Барбара Ракичевиќ

Младата и талентирана пејачка Брабара Ракичевиќ полека ја освојува сцената. За јавноста позната како ќерката на некогашната водителка Мелита Ракичевиќ,…
Наследничката на познатата Македонка ги распамети мажите – се врати од Дубаи, па направи „лом“
Наши ѕвезди

Наследничката на познатата Македонка ги распамети мажите – се врати од Дубаи, па направи „лом“

Младата пејачка сериозно работи на својата музичка кариера… Наследничката на Мелита Ракичевиќ, Барбара Ракичевиќ, во последно време има настапи речиси…
Ќерката на Мелита е убавица од која застанува здивот – погледнете како ужива на ова луксузно место
Наши ѕвезди

Ќерката на Мелита е убавица од која застанува здивот – погледнете како ужива на ова луксузно место

Младата музичка ѕвезда Барбара Ракичевиќ студените денови во Скопје ги замени со топли на едно од најубавите места на светот.…
Ќерката на Мелита во костим за капење што го сокрива ВИШОКОТ на стомакот – жените го обожаваат
Наши ѕвезди

Ќерката на Мелита во костим за капење што го сокрива ВИШОКОТ на стомакот – жените го обожаваат

Овој модел на костим за капење е магичен Ќерката на поранешната водителка Мелита Ракичевиќ, Барбара Ракичевиќ, плени со секоја своја…
Нежната македонска пејачка е како школка на Халкидики, погледнете што напиша мајка ѝ Мелита под објавата
Стил

Нежната македонска пејачка е како школка на Халкидики, погледнете што напиша мајка ѝ Мелита под објавата

Преубавата Барбара Раќичевиќ, ќерката на водителката Мелита е веќе добро позната на јавноста. Младата пејачка полека, но сигурно ја гради…
Еве зошто оваа Македонка е вистинска Барбика – од нејзината природна убавина застанува здивот
Наши ѕвезди

Еве зошто оваа Македонка е вистинска Барбика – од нејзината природна убавина застанува здивот

Со својата убавина оваа млада дама многу потсетува на куклата Барбика која во моментов повторно е хит во светот. Наследничката…
Back to top button