баница

Рецепт: Слатка баница со павлака
MAMA

Рецепт: Слатка баница со павлака

Разуабвете си го утрото со оваа вкусна баница. Потребни состојки: 1/2 килограм тенки кори 3 јајца 2 кисели павлаки Малку…
Back to top button