балетанки

Заборавете на високите потпетици – оваа есен ќе носиме само вакви обувки
Fashion

Заборавете на високите потпетици – оваа есен ќе носиме само вакви обувки

И додека претходните години познатите девојки се натпреваруваа која ќе привлече повеќе внимание со своите високи потпетици и необични чизми,…
Мажите го мразат, а жените го обожаваат – што мислите за овој тренд?
Трендови

Мажите го мразат, а жените го обожаваат – што мислите за овој тренд?

За многу мажи овие обувки воопшто не се секси Но дамите не се согласуваат со нив и ги сметаат за…
Балетанки за пролет 2018 – ова се најдобрите модели од Зара
Шопинг

Балетанки за пролет 2018 – ова се најдобрите модели од Зара

Какви балетанки ќе носиме оваа пролет Оваа пролет во мода се балетанки со животински дезен како и оние кои се…
Балетанките и оваа пролет ќе им бидат омилени на многу Македонки – дали и вие сте меѓу нив?
Шопинг

Балетанките и оваа пролет ќе им бидат омилени на многу Македонки – дали и вие сте меѓу нив?

Нови балетанки за новата пролетна сезона Полека но сигурно се приближуваме кон крајот на зимската сезона (иако метеоролозите и не…
Најубавите балетанки со кои можеме да ја дочекаме летната сезона
Шопинг

Најубавите балетанки со кои можеме да ја дочекаме летната сезона

Како и секое лето балетанките и оваа година ги преплавија излозите на нашите омилени продавниците од кои најчесто купуваме. CHLOÉ…
Како да носиме балетанки во деловни, но и во неформални комбинации
Модни совети

Како да носиме балетанки во деловни, но и во неформални комбинации

Погледнете ги новите модели на балетанки за оваа сезона … Балетанките и оваа сезона се еден од клучните елементи како…
Back to top button