Баленсијага

ПЕЈАЧКАТА се расправа со ФАНОВИТЕ!Карлеуша облече двонаменско парче-ЧАНТА ли е, БЛУЗА ли е?!
Celebrity

ПЕЈАЧКАТА се расправа со ФАНОВИТЕ!Карлеуша облече двонаменско парче-ЧАНТА ли е, БЛУЗА ли е?!

Српската дива Јелена Карлеуша одново изнендува со својот моден изглед. Овојпат одбра оврсајз кожени чизми во црна боја, а за…
Еве зошто зборовите на оваа Македонка под објавата на Карлеуша треба да ги прочита секој Балканец
Новости

Еве зошто зборовите на оваа Македонка под објавата на Карлеуша треба да ги прочита секој Балканец

Познатата поп-пејачка Јелена Карлеуша ги изненади сите со своето последно несекојдневно издание со кое се појави на роденденот на еден…
Карлеуша ги „шокираше“ сите со овој детаљ од 4000$ – погледнете, вакво нешто не сте виделе (фото)
Новости

Карлеуша ги „шокираше“ сите со овој детаљ од 4000$ – погледнете, вакво нешто не сте виделе (фото)

Познатага поп-пејачка Јелена Карлеуша се појави на црвениот килим на журката што ја направи магазинот „Story“. Таа за оваа пригода…
Облече капут од 6.000 евра и под него – НИШТО! Гори Инстаграм од ова издание на Јелена Карлеуша
Стил

Облече капут од 6.000 евра и под него – НИШТО! Гори Инстаграм од ова издание на Јелена Карлеуша

Како што пренесуваат медиумите, пејачката Јелена Карлеуша за овој провокативен стајлинг издвоила речиси десет илјади евра… Балканската поп дива Јелена…
Новите тренд чевли од Баленсијага кои чинат 545 долари се како кутија помфрит од Мекдоналдс
Вирално

Новите тренд чевли од Баленсијага кои чинат 545 долари се како кутија помфрит од Мекдоналдс

Француската модна куќa „Balenciaga“ е позната по своите бизарни парчиња облека. По кошулата што корисниците ја споредија со вреќата за…
Back to top button