ајкула

Уште една ајкула забележана во близина на популарната плажа – луѓето бегале испаничени
Вирално

Уште една ајкула забележана во близина на популарната плажа – луѓето бегале испаничени

Ајкулата, опишана како тинтоера, утринава била видена како плива во водата во пристаништето Сиутадела, Менорка. На видеото кое кружи на…
Back to top button