ацо пејовиќ

Пејачот што пред недела дена пушти солзи на сцената изненаден од Македонија како никогаш досега
Новости

Пејачот што пред недела дена пушти солзи на сцената изненаден од Македонија како никогаш досега

Популарниот пејач направи концерт за паметење… Познатиот пејач Ацо Пејовиќ овој викенд го имаше еден од своите најубави концерти во…
Само среќни вести околу неа: Пријовиќ се пофали, фановите се приклучија на честитките
Наши ѕвезди

Само среќни вести околу неа: Пријовиќ се пофали, фановите се приклучија на честитките

Популарната пејачка Александра Пријовиќ се огласи на Инстаграм и сподели среќни вести. На нејзината мајка на Велики Петок ѝ беше…
Back to top button