атијас

АНДРЕЈ AТИЈАС ПОВЕЌЕ НЕМА ДА МОЛЧИ: Откри која е вистинската причина за разводот со Анабела!
Celebrity

АНДРЕЈ AТИЈАС ПОВЕЌЕ НЕМА ДА МОЛЧИ: Откри која е вистинската причина за разводот со Анабела!

Пејачката Анабела  и бизнисменот Андреј Aтијас пред еден месец се разведоа поради, како и медиумите се шпекулира дека тие заеднички…
Back to top button