ателје

Како принцеза од бајките: Сите зборуваат за свадбата на поранешната министерка- од деталите ќе ви застане здивот (ФОТО)
Вирално

Како принцеза од бајките: Сите зборуваат за свадбата на поранешната министерка- од деталите ќе ви застане здивот (ФОТО)

Поранешната министерка Нина Ангеловска викендов го кажа судбоносното ДА, на нејзиниот избраник,  докторот Виктор Станков со кого подолго време уживаше…
Back to top button