Асос

Цело време, погрешно го изговараме „Асос“ – еве како треба правилно
Новости

Цело време, погрешно го изговараме „Асос“ – еве како треба правилно

Секој љубител на модата сигрно бареме еднаш ја има посетено популарната британска онлајн продавница Асос. И додека велите дека сте…
Најдобрите 10 сандали со високи потпетици од Асос
Шопинг

Најдобрите 10 сандали со високи потпетици од Асос

Одличен попуст во познатата интернет продавница Познатата британска интернет продавница ASOS ги снижи цените на производите што ги нуди со…
Топ 12 фустани на попуст од најпознатата интернет продавница
Шопинг

Топ 12 фустани на попуст од најпознатата интернет продавница

  Кликни тука или на фотографијата и отвори ја галеријата » Познатата интернет продавница Асос има краткотрајна акција на целата летна…
Топ 20 високи потпетици од Асос, Бершка, Манго и Зара
Шопинг

Топ 20 високи потпетици од Асос, Бершка, Манго и Зара

Трендсетерки, ако сте во потрага по рецепт за неодолив (и модерен) женствен изглед за оваа летна сезона, вие сте на…
Еве што се крие зад името на познатиот хај стрит бренд ASOS
Портрети

Еве што се крие зад името на познатиот хај стрит бренд ASOS

Асос е една од најпопуларните интернет продавници за кои сме сигурни дека барем еднаш сте ја посетиле, но и можеби…
Најдобрите килоти од Асос, Манго, Бершка и Зара
Шопинг

Најдобрите килоти од Асос, Манго, Бершка и Зара

Овие панталони се хит и оваа сезона … Bershka 1.790,00 MKD Панталоните килоти се појавија срамежливо во претходните две сезони,…
Овие фустани за гостинки на свадба се продаваат како алва
Шопинг

Овие фустани за гостинки на свадба се продаваат како алва

Асос неодамна ја изложи својата колекција на фустани за гостинки на свадба, но изгледа дека нема многу долго да биде…
Back to top button