Асли Енвер

Првата фотографија со бебето на убавата Турчинка од „Истанбулската невеста“ ќе ви го стопи срцето!
Бебиња

Првата фотографија со бебето на убавата Турчинка од „Истанбулската невеста“ ќе ви го стопи срцето!

Познатата актерка Асли Енвер (39) се омажи за турскиот бизнисмен Беркин Гокбудак минатата година во месец ноември. По венчавката, беше…
Истанбулската невеста прв пат го покажа ГОЛЕМИОТ ТРУДНИЧКИ СТОМАК, еве како ужива во бременоста
TV

Истанбулската невеста прв пат го покажа ГОЛЕМИОТ ТРУДНИЧКИ СТОМАК, еве како ужива во бременоста

Асли Енвер (38) која важи за една од најбараните и најпознатите турски актерки се омажи за бизнисменот Беркин Гокбудак во…
Тешкиот животен пат на убавата „Истанбулска невеста“
Наши ѕвезди

Тешкиот животен пат на убавата „Истанбулска невеста“

Оваа пролет минуваше низ тежок период во животот Познатата турска актерка Асли Енвер попозната како Истанбулска невеста поминува низ тежок…
Back to top button