арнолд шварценегер

Славниот актер ги изненади сите: Шварценегер донесе магаре на работа
Холивуд

Славниот актер ги изненади сите: Шварценегер донесе магаре на работа

Терминаторот се пофали своите домашни миленичиња кои му правеа друштво во канцеларијата. Арнолд Шварценегер е атипичен по своите потези во…
Back to top button