Анџелика Хејл

Настапот на ова девојче го воодушеви целиот свет (видео)
Новости

Настапот на ова девојче го воодушеви целиот свет (видео)

11-годишната Анџелика Хејл доби овации во американскиот суперталент по нејзиниот страшен перформанс, кој само на Јутјуб го гледаа повеќе од…
Back to top button