Антонио Бандерас

Антонио Бандерас на црвениот тепих со две убави дами: Која е неговата девојка, а која ќерка ?! (ФОТО)
Холивуд

Антонио Бандерас на црвениот тепих со две убави дами: Која е неговата девојка, а која ќерка ?! (ФОТО)

Легендарниот актер и познат заводник Антонио Бандерас (59) синоќа го привлече целото внимание на доделувањето на Оскарите, појавувајќи се со…
Борбата за здравје на Антонио Бандерас – „Не сакам да живеам како да сум мртовец!“
Холивуд

Борбата за здравје на Антонио Бандерас – „Не сакам да живеам како да сум мртовец!“

Антонио Бандерас поминува ни тежок период во животот. Познатиот холивудски актер (и шармер) пред две години преживеа инфаркт. Иако на…
Back to top button