Антониа Гиговска

Нашата позната мама во фустан без градник – сите гледаат, пејачката никогаш позгодна и пoубава (фото)
Стил

Нашата позната мама во фустан без градник – сите гледаат, пејачката никогаш позгодна и пoубава (фото)

Ако судиме според коментарите што ги добива на Инстаграм, оваа наша позната мама никогаш не изгледала поубаво Пејачката Антониа Гиговска…
Нашата позната пејачка искрено за проблемот со целулитот – згодната мама покажа како се одржува во форма
Наши ѕвезди

Нашата позната пејачка искрено за проблемот со целулитот – згодната мама покажа како се одржува во форма

Ретко ја гледаме во вакво издание Пејачката Антониа Гиговска важи за една од најпознатите пејачки од помладата генерација во Македонија,…
Нашата најпозната пејачка во свадбено издание од кое застанува здивот – мама што ги воодушеви сите
Стил

Нашата најпозната пејачка во свадбено издание од кое застанува здивот – мама што ги воодушеви сите

Пејачката овој пат одлучи да облече сина креација која што ја заокружи со бели високи потпетици и беспрекорна шминка. Познатата…
„Што е ова“ – македонската пејачка се најде среде поплава во Скопје
Наши ѕвезди

„Што е ова“ – македонската пејачка се најде среде поплава во Скопје

Силниот дожд во саботата во Скопје предизвика мали поплави низ улиците. Младата македонска пејачка Антониа Гиговска беше излезена токму во…
Нашата поп-пејачка конечно го покажа синчето – ова е НАЈСЛАТКОТО НЕШТО што ќе го видите денес
Наши ѕвезди

Нашата поп-пејачка конечно го покажа синчето – ова е НАЈСЛАТКОТО НЕШТО што ќе го видите денес

Пејачката повторно во центарот на вниманието Нашата позната пејачка Антониа Гиговска направи пауза од социјалните мрежи додека беше бремена, но…
Погледнете што ѝ напиша македонската пејачка на Антониа Гиговска: „Ме тера со сила“
Наши ѕвезди

Погледнете што ѝ напиша македонската пејачка на Антониа Гиговска: „Ме тера со сила“

Со овој коментар Барбара ја засме Антониа до солзи. Антониа Гиговска и нејзината колешка Барбара Поповиќ ги врзуват неколку работи.…
Нашата пејачка пред помалку од година се породи, но ПОГЛЕДНЕТЕ ја во костим за капење (фото)
Наши ѕвезди

Нашата пејачка пред помалку од година се породи, но ПОГЛЕДНЕТЕ ја во костим за капење (фото)

Пејачката го покажа своето тело Пејачката Антониа Гиговска ги израдува обожавателите на социјалните мрежи со провокативни фотографии. Имено, Гиговска која…
Нашата позната пејачка блесна како Ким Кардашијан – панталони долу, горе – чиста провокација!
Стил

Нашата позната пејачка блесна како Ким Кардашијан – панталони долу, горе – чиста провокација!

Пејачката ги изненади сите со ова свое издание Нашата позната пејачка Антониа Гиговска со една од своите последни објави никого…
Нашата позната пејачка објави видео со бебенцето од семејниот дом – најслаткиот момент за денес!
Наши ѕвезди

Нашата позната пејачка објави видео со бебенцето од семејниот дом – најслаткиот момент за денес!

Пејачката ужива во мајчинството Откако се оствари во улога на мајка, пејачката Антониа Гиговска ужива во секој момент поминат со…
Back to top button