Анима Мунди

Што правите господине? – Еве, колам ЗАЈАК: Во Ново Лисиче среде парк усмрти животно (ВИДЕО)
Вирално

Што правите господине? – Еве, колам ЗАЈАК: Во Ново Лисиче среде парк усмрти животно (ВИДЕО)

На социјалните мрежи кружи видео кое го споделија  од здружението „Анима Мунди“. На видеото се гледа како возрасен маж кој…
Игор Џамбазов се огласи на Инстаграм: Актерот јавно ПОБАРА ПОМОШ – еве што му се случило
Наши ѕвезди

Игор Џамбазов се огласи на Инстаграм: Актерот јавно ПОБАРА ПОМОШ – еве што му се случило

Популарниот македонски актер се огласи на Инстаграм и јавно побара помош. Игор објави интересно видео со неговата мачка и побара…
Back to top button