Анета Љумаковска

Пејачката Анета по разводот потполно се промени – и колегите изненадени, не можат да ја препознаат
Стил

Пејачката Анета по разводот потполно се промени – и колегите изненадени, не можат да ја препознаат

Повторно совршено модно издание на познатата пејачка Пејачката Анета Љумаковска во последно време се почесто ги изненадува сите и со…
Еве со кого ја „фатија“ Анета на свадбената веселба – фолкерката кога се појави, сите гледаа во неа
Стил

Еве со кого ја „фатија“ Анета на свадбената веселба – фолкерката кога се појави, сите гледаа во неа

Еве зошто сите гледаа во Анета Пејачката Анета Љумаковска привлече внимание со своето последно издание со кое се појави на…
Пејачката Анета се преполови и сега НИКОГО НЕ ОСТАВА рамнодушен – посебно во едно вакво издание
Наши ѕвезди

Пејачката Анета се преполови и сега НИКОГО НЕ ОСТАВА рамнодушен – посебно во едно вакво издание

Неколку интересни факти за Анета Анета Љумаковска ги израдува сите со своите последни видеа што ги објави на социјалните мрежи,…
Пејачката ги воодушеви сите, а неа посебно – еве како Љумаковска ја изненади својата пријателка
Наши ѕвезди

Пејачката ги воодушеви сите, а неа посебно – еве како Љумаковска ја изненади својата пријателка

Познатата водителка Анита Даева го прослави својот 50 роденден Пејачката Анета Љумаковска негува долгогодишно пријателство со познатата ТВ водителка и…
Еве каков колач прави нашата позната пејачка – вредна домаќинка, секоја чест за Анета Љумаковска
Наши ѕвезди

Еве каков колач прави нашата позната пејачка – вредна домаќинка, секоја чест за Анета Љумаковска

Рецептот на Анета Љумаковска за колач со јаболко и банана е превкусен Македонската фолк дива во емисијата „Гответе со Дракче“…
Back to top button