Анета Наковска

Нашата позната пејачка во овие бикини изгледа брутално – Наковска си грми и во шестата деценија (фото)
Наши ѕвезди

Нашата позната пејачка во овие бикини изгледа брутално – Наковска си грми и во шестата деценија (фото)

Покажа како изгледаат моментите додека ужива на плажа Нашата позната фолк-пејачка Анета Наковска (51) деновиве сподели неколку фотографии со кои…
Анета Наковска ги израдува фановите – пејачката соопшти прекрасна вест
Наши ѕвезди

Анета Наковска ги израдува фановите – пејачката соопшти прекрасна вест

Анета се врати меѓу своите. Пејачката Анета Наковска е еден од подобрите вокали на македонската музичка сцена. ФОТО: Фејсбук /…
Еве како Анета Наковска НАВИСТИНА ИЗГЛЕДА кога ќе се соблече на плажа – и тоа без филтри и Фотошоп
Наши ѕвезди

Еве како Анета Наковска НАВИСТИНА ИЗГЛЕДА кога ќе се соблече на плажа – и тоа без филтри и Фотошоп

Нашата позната пејачка покажа дека годините за неа се само бројка Познатата пејачка Анета Наковска (50) со својот атрактивен изглед…
И жените и мажите изненадени од ова издание на Анета Наковска – пејачката со шлиц до папокот направи лом
Наши ѕвезди

И жените и мажите изненадени од ова издание на Анета Наковска – пејачката со шлиц до папокот направи лом

Никогаш не изгледала поубаво… Нашата позната фолк-пејачка Анета Наковска во едно од најубавите изданија што сме ја виделе досега на…
Нашата позната пејачка одбила брачна понуда од милион долари?! Цела Австралија тогаш пишувала за неа…
Наши ѕвезди

Нашата позната пејачка одбила брачна понуда од милион долари?! Цела Австралија тогаш пишувала за неа…

Познатата пејачка покажа како ја одржува линијата Откако објави една постара фотографија на која е во костим за капење, Анета…
Нашата позата фолк-пејачка го покажа резултатот од вежбањето – дали очекувавте ваква глетка?
Наши ѕвезди

Нашата позата фолк-пејачка го покажа резултатот од вежбањето – дали очекувавте ваква глетка?

Пејачката ужива за сите пари во животот, како во најдобрите години Познатата пејачка Анета Наковска (50) очигледно тренира вредно во…
„Ќе носам сѐ пред себе“: Анета Наковска најави драстична промена
Наши ѕвезди

„Ќе носам сѐ пред себе“: Анета Наковска најави драстична промена

Анета уште еднаш без влакна на јазикот се огласи на социјалните мрежи. Фолк-пејачката Анета Наковска веќе неколку години живее во…
Испливаа стари фотографии со пoкојниот Војо Стојаноски – погледнете во какво друштво беше тогаш пејачот
Наши ѕвезди

Испливаа стари фотографии со пoкојниот Војо Стојаноски – погледнете во какво друштво беше тогаш пејачот

Неколку фотографии што се појавија на социјалните мрежи, а кои предизвикаа носталгија кај многумина Нашата позната фолк-пејачка Анета Наковска сподели…
Наковска облече тесна маичка и го зеде цревото во рацете – погледнете што прави нашата позната пејачка
Наши ѕвезди

Наковска облече тесна маичка и го зеде цревото во рацете – погледнете што прави нашата позната пејачка

Пејачката објави снимка со која што го изненади сите Познатата македонска фолк-пејачка Анета Наковска во последно време често објавува фотографии…
Back to top button