Андријана Будимир

Будимир објави преубава вест за синот Максим кој има аутизам – гордата мама никогаш не била посреќна
Наши ѕвезди

Будимир објави преубава вест за синот Максим кој има аутизам – гордата мама никогаш не била посреќна

Ова беше посебен ден за семејството на Андријана Поранешната ракометарка Андријана Будимир води голема животна битка заедно со нејзиниот син…
Eве како изгледа денес најголемата љубов на Тоше, Андријана Будимир: Пред да зaгинe на неа и ја испрати последната порака!
Наши ѕвезди

Eве како изгледа денес најголемата љубов на Тоше, Андријана Будимир: Пред да зaгинe на неа и ја испрати последната порака!

Македонскиот славеј Тоше Проески за.гина во сообраќајна несреќа кај Нова Градишка, оставајќи зад себе безброј хитови, армија обожаватели кои никогаш…
Последната девојка на Тоше Проески ќе им биде тренер на македонските ракометари
Наши ѕвезди

Последната девојка на Тоше Проески ќе им биде тренер на македонските ракометари

Поранешната ракометарка Андријана Будимир, која му беше и последна девојка на нашата легенда Тоше Проески, денес е главната тема во…
Back to top button