ана

Таа е една од најубавите жени во Македонија, а ќерка ѝ е нејзина копија – круша под круша паѓа
TV

Таа е една од најубавите жени во Македонија, а ќерка ѝ е нејзина копија – круша под круша паѓа

Билјана сподели фотографија со својата наследничка. Иако е во шестата деценија од својот живот, од нејзиниот изглед никој не би…
Сестра ми Ана им се восхитуваше на докторите во Онкологија, ги гледаше како херои!
Новости

Сестра ми Ана им се восхитуваше на докторите во Онкологија, ги гледаше како херои!

Нечија ќерка, син, татко, мајка, баба, дедо, вујко… го загубиле животот меѓу лавиринтот на македонското задравство, боледувајќи од најтешката болест…
Сите им ја бараат диетата: Ана ослабе 17, а Мркоњиќ 27 килограми
Наши ѕвезди

Сите им ја бараат диетата: Ана ослабе 17, а Мркоњиќ 27 килограми

За само неколку месеци Ана ослабе 17 килограни. Популарната српска пејачка Ана Бекута задно со нејзиниот партнер Милутин Мркоњиќ решија…
Енрике и Ана ги објавија првите фотографии од бебето: „Моето сонце“
Холивуд

Енрике и Ана ги објавија првите фотографии од бебето: „Моето сонце“

Пејачот Енрике Иглесијас (44) го доби своето трето дете со поранешната тенисерка Ана Курников (38.Среќната двојка бременоста ја чуваа во…
Back to top button